Blockchain Projeleri

Cryptogag

GAG adlı akıllı robot yazılımımız, ekibimiz tarafından belirlenen kurallar kripto pazarları (Poloniex, Bittrex, Binance) için anında tarandığında ve uygun koşullar sağlandığında giriş ve çıkış sinyallerini üretir. Bu sinyaller CryptoGAG web sitesi ve özel telegram kanalı aracılığıyla üyelerimizle paylaşılmaktadır.

Cryptogag

Launchpad Projesi

Platformumuzda, platformumuz aracılığıyla küratörlü İlk Oyun Teklifleri (IGO’lar) sağlıyoruz, kaliteli blok zinciri oyunlarının kitle kaynaklı finansmana ulaşmasını destekliyoruz ve ayrıca topluluk oluşturma ve pazarlama konusunda onlara yardımcı oluyoruz; topluluğumuza, borsalarda listelenmeden önce yaklaşmakta olan blok zinciri oyunlarının belirteçlerini almaları için bir yol sağlar.

NFT Projeleri

NFT projeleri blockchain alanına ve metaverse evrenine yolculuğu için atılan ilk adımdır. NFT projelerinizi hayata geçirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PancakeSwap borsasının en popüler topluluğu olan PancakeSquad ekibinin yeni projesi olan MoonPets NFT projesinde Akıllı kontrat ve FrontEnd development süreçlerini üstlendik. Proje Binance ağındaki ilk dinamik NFT projesidir. Ayrıca Mint sürecini Live Generation metoduyla gerçekleştirerek versiyonbir olarak bir ilke daha imza attık.

Oyunlarda Blokchain Adaptasyonu

The Unfettered, Awkay Technologies’in blockchain teknolojisiyle geliştirmekte olduğu bir oyundur. Bu oyun projesinde blockchain ve akıllı kontratlar kısmını biz üstlendik. Oyun, Unreal Engine 4 üzerinde geliştirilmiştir.  Blok zincir tabanlı oyunda NFT, metaverse ve Play2Earn yer almaktadır . Oyuncular için oyun içi ödül mekanizması olarak ‘’token”lar kullanılıyor. The Unfettered, 2.5 Milyon Dolar yatırım almıştır.

AMARNA, blockchain teknolojisine dayalı bir MOBA oyunudur. Amarna, tüm dahili ekonomi için kendi BEP-20 belirteci $AMAR’a sahip BNB Zinciri üzerinde çalışan blok zinciri tabanlı bir P2E oyunudur.

amarna

AvaBike Avax ağında geliştirilmiş web tabanlı bir Play2earn oyunudur.